Opravy podlah

Nový život pro starou podlahu, IV. část

Jak budeme postupovat při amatérské renovaci dřevěné podlahy? Co všechno budeme potřebovat?

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Nový život pro starou podlahu, III. část

V tomto pokračování seriálu o renovaci podlah odpovíme na otázku, která trápí podlaháře amatéry: Vyplatí se firma nebo vlastní ruce?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nový život pro starou podlahu, II. část

V tomto pokračování textu o renovaci starých dřevěných podlah se budeme zabývat jejich broušením a lakováním.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Nový život pro starou podlahu, I. část

V současné době se vedle nových podlahových prvků stále častěji začínají prosazovat i novinky z oblasti renovace a údržby. Renovace znamená nový život.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

opravy

Dřevěná podlaha, ať už plovoucí či jiná, je tradiční řešení, ke kterému se neustále vrací nejen laická veřejnost, či jednoduše zákazníci, ale i architekti vytvářející charakter obytných prostorů. Dřevo je přírodní a tzv. teplý materiál, který má přirozenou schopnost zabydlovat interiér. Při správném ošetřování je dřevěná podlaha v podstatě relativně nezničitelná. Koupit novou podlahu je poměrně jednoduché, ale jak udělat novou podlahu ze staré ?

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

venkovni2

Osvědčenými přípravky na opravy trhlin a nejrůznějších nerovností podlah v interiéru i venku jsou nivelační tmely. Pro správný výběr tmelu jsou určující jeho vlastnosti. Musí být snadno zpracovatelný, mechanicky odolný, rychleschnoucí a po vytvrzení dobře opracovatelný.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe