Dotazy, diskuze, zkušenosti

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-41

Jiří Tejnecký  (15.12.2019 15:33)

Dobrý den, na terase a chodnících v zahradě jsem měl cca 11 let klasickou keramickou dlažbu. Tento rok jsem ji strhl, poněvadž se již částečně odchlipovala. Podklad je betonový. Některé z možností, které se mi líbí, je pokládka raženého betonu, nebo stříkané, příp. tištěné dlažby. Avšak navýšení na stávající rovinu může být max. 2,5cm. Je možné uvažovat o některé z těchto variant? A můžete mi sdělit kontakty na firmy, které tyto dlažby provádějí? Jedná se o cca 60m2 plochy. Děkuji za odpověď. Tejnecký

Jana  (21.9.2018 12:28)

Zdravím, já bych chtěla do kuchyně určitě dlažbu, jen vybírám jakou. Inspiraci jsem našla na http://homezin.cz/media/dlazba-do-kuchyne-inspirace-fotogalerie , kde je krásná fotogalerie a nejvíce mne zaujala dlažba s motivem kamene. Máme moderní dům a myslím si, že právě taková by se nám tam hodila. Kde nakupujete dlažbu?

David  (29.8.2017 8:35)

Ahoj, taky se podělím o zkušenost. Před pár týdny jsme se rozhodli vyměnit starou podlahu za novou vinylovou podlahu. Po přečtení různých recenzí jsme se rozhodli pro podlahy z obchodu www.floorwood.cz Mohu jen doporučit.

lucie  (19.6.2017 10:29)

S manželem bydlíme v bytě a děti už nám odrostly a už u nás nebydlí, tak postupně byt rekonstruujeme. Dělali jsme novou koupelnu a záchod a nedávno taky podlahy. Někde byl koberec, někde korek a už to nevypadalo hezky. Vybrala jsem plovoučku v odstínu dub https://www.aaapodlahy.cz/plovouci-podlaha-egger-8-32-aqua-h2725. Dá se třeba použít i do koupelny, ale ta už byla zrekonstruovaná. Firma nám ji i položila, takže vše proběhlo rychle a precizně. Jsem ráda, že ji můžu mít i v kuchyni a nemusím se bát, když mi na ni nějaká ta kapka vody kápne.

Jana  (29.5.2017 9:48)

Ahoj všem,
já nedám dopustit na klasiku a to jsou PVC podlahy. Některé mžete naleznout například tady. https://www.floorwood.cz/podlahy/pvc/

Hezký den :)

Ema  (16.5.2017 11:16)

Zdravím, v loni jsme vyměnili koberce za vinylovou podlahu. Při rekonstrukci bytu jsem řekla, že koberce už nechci a jelikož máme psa, tak každodenní vysávání mě už taky nebaví. Nechali jsme zakázku udělat firmě aaapodlahy a jsme spokojeni. Celé podlahy nám položili a rychlost taky fajn. Tuto firmu jsme vybrali, jelikož má dobré recenze a nebyla žádná stížnost. Ceny mají myslím v normě a kvalita je super. Teď mám robotický podlahový vysavač a mám vše lehčí a více času na rodinu.

Hana  (15.2.2017 7:16)

Dobrý den, my jsme nedávno řešili jakou podlahu vybrat a také hlavně od koho. Nakonec jsme zvolili vinylovou podlahu od http://www.podlahybukacek.cz/ a jsme nadšeni! Krásná podlaha a opravdu profesionálové.

Hana  (29.11.2016 20:35)

Také mohu jen doporučit firmu Nízkoenergetické zděné domy a dřevostavby na klíč,s.r.o. www.ddnk.cz vše bez problému dodrží a je profesionální.

Ema  (29.10.2016 15:26)

Dobrý den, náš nový domek jsme dostavěli asi před měsícem a odstín podlahy se stal předmětem častých hádek s manželem, on chtěl pořád hodně tmavou a já zase světlou. Díky zkušeným radám od http://www.ddnk.cz/ se nám podařilo najít kompromis. Opravdoví profesionálové!

Parkety  (31.3.2015 13:25)

Navzdory širokému výběru plovoucích podlah přicházejí klasické vlysové podlahy opět ke slovu.
Chůze po parketách je velmi příjemná, podlaha se snadno a lehce udržuje a svou nezaměnitelnou krásou obohatí každý interiér.
Záleží jen na Vás, jaký druh parketové podlahy si vyberete. Můžete volit povrch olejovaný, kartáčovaný, pískovaný, ručně dlátovaný atd. A na Vás bude i to, jak široká prkna neboli vlysy do interiéru chcete umístit. Parkety se dají několikrát renovovat, proto Vám vydrží dlouhá desetiletí a možná Vás i přežijou.
My jsme nakoupili dubové velkoformátové parkety od http://www.plancher.cz/ a ta samá společnost nám i pomohla s pokládkou. Vřele doporučuji!

Propiska85  (7.12.2014 17:45)

Ahoj,
vinylové podlahy http://www.vip-podlahy.cz/vinylove-podlahy/design-line/vinylove-podlahy-design-line-terra-wood/vinylova-podlaha-v-dilcich-terra-wood-alba-oak-sand.htm jsme si položili téměř do celého domu. Jsme s nimi velmi spokojeni a nebyly ani moc drahé. Nyní uvažujeme, že synovi pořídíme do pokoje i tento koberec http://www.vip-podlahy.cz/koberce/detske-koberce/detske-koberce-city-life/koberec-city-life.htm. Je pěkný a levný.

Propiska85  (7.12.2014 17:45)

Ahoj,
vinylové podlahy http://www.vip-podlahy.cz/vinylove-podlahy/design-line/vinylove-podlahy-design-line-terra-wood/vinylova-podlaha-v-dilcich-terra-wood-alba-oak-sand.htm jsme si položili téměř do celého domu. Jsme s nimi velmi spokojeni a nebyly ani moc drahé. Nyní uvažujeme, že synovi pořídíme do pokoje i tento koberec http://www.vip-podlahy.cz/koberce/detske-koberce/detske-koberce-city-life/koberec-city-life.htm. Je pěkný a levný.

Alena  (16.9.2014 13:33)

Dobré zkušenosti mám s vinylovými podlahami, máme je ve větší části bytu. Někdy mám dojem, že tato podlaha je snad nezničitelná :-D, když se dívám co na ní děti vše dělají. Dělala nám ji pražská firma nabastav http://www.nabastav.cz/rekonstrukce/podlahove-krytiny/ a s němi jsme byli taky hodně spokojeni.

Mara  (1.9.2014 7:49)

Anhydritové podlahy jsou vhodné do každého interiéru a mají tu obrovskou výhodu, že se lijí, dosáhnete tedy vždy přesné roviny.
http://www.anhydritovepodlahy.eu/vyrovnavaci-vrstva
Velmi důležité je vytvoření kvalitního a pevného podkladu.

Tess  (6.2.2013 14:18)

Pěkný den, sháním firmu, která by mi položila plovoučku do dvoupodlažního rodinného domku u Nymburka, bylo mi dopourčno poptávkový systém na webu, jak moc se dá na tyto nabídky spolehnout, máte s tím někdo zkušenost?

Jaroslav Říha  (10.1.2013 8:12)

Dobrý den. Objevil jsem na PVC podlaze trhlinu asi 3 cm dlouhou. Mohu ji nějak zalepit či je lepší "svaření" odborníkem? Díky za odpověď.

Vašek  (17.12.2012 15:27)

Dobrý den. Příští rok plánujeme rekonstrukci topení v RD 5+1.
Vyměníme žebrové radiátory za deskové Radiky a do koupelny dětských pokojů a ložnice dáme teplovodní podlahovku. Můžeme v těchto místnostech položit plovoucí podlahu? Bude to fungovat? Máte to někdo? Díky za odpověď.

Martina  (31.10.2012 10:04)

Dobrý den,potřebuji odzvučnit hospodu.Muže mi nekdo poradit jak na to,popřípadě doporučit firmu?Předem děkuji
mail.krabikmb@seznam.cz

Tomáš J.  (16.7.2012 14:46)

Doporučuju firmu Anhypodlahy s.r.o. Jejich <a href="http://www.anhypodlahy.cz/lite-podlahy.html">lité podlahy</a> jsou rychle udělané. Mají velmi vstřícný přístup a se vším poradí. Na mé všetečné dotazy odpovídali trpělivě. Jeslti budu znova stavět, tak <a href="http://www.anhypodlahy.cz/lite-podlahy.html">anhydritové podlahy</a> si nechám udělat zas u nich. Působí po celé ČR, což je mi také sympatické, přijedou na místo, šup, šup, šup a je vymalováno.

Tomáš P.  (13.5.2012 16:34)

Velký pozor na firmu PROFIPODLAHY ,přijdete o peníze ,práce nebude odvedena .


Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-41
Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe