Podlahové vytápění

Podlahové vytápění – vyplatí se?

Při hledání co nejekonomičtějšího řešení, jak vytápět dům, lze narazit i na řešení, která jsou nejen úsporná, ale i dokonale komfortní. Jedním z nich je podlahové vytápění obytných místností.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Klasické vs. podlahové vytápění

Při stavbě, popř. rekonstrukci jakéhokoliv obydlí řešíte otázku, jaký druh vytápění zvolit a zda je lepší dát přednost klasickému topení s rozvody či modernímu způsobu, který reprezentuje podlahové vytápění.

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Podlahové vytápění

Hlavně ať je teplo od nohou, slýchávali jsme již od našich babiček. A měly svatou pravdu. Podlahové vytápění tak prospívá nejen našemu zdraví, ale i naší peněžence. Ve srovnání s vytápěním klasickým je totiž mnohem ekonomičtější.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

drevene1

Fenomén podlahového vytápění vyvolává mnoho otázek , my jsme si v praxi ozkoušeli , že znáte-li veškeré aspekty , není se čeho bát !

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Podlahové topení

Podlahové topení– jeho výhody a nevýhody, úspora energie, konstrukční náročnost, vhodné povrchy podlah ... Na tyto a další otázky se Vám pokusíme odpovědět v následujícím článku.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

vytapeni

Podlahové vytápění už dávno nepatří k žádným převratným novinkám a stalo se nedílnou součástí mnoha novostaveb i rekonstruovaných objektů. Není divu, ukázalo se, že má mnoho předností.

Detail DISKUTOVAT (5 příspěvků)

Vytvořilo Anawe