Venkovní podlahy

Spořicí účty

Tak nějak pravidlem se pomalu stává, že máme-li běžný účet, většinou si k němu zakládáme i spořicí účet. Někdo jej má u stejné banky, u jaké vlastní běžný účet, někdo si jej kvůli lepším podmínkám uzavřel u některé jiné z bank. Je však důležité říct, že ne všechny bankovní společnosti umožňují založení spořicího účtu, aniž byste u ní měli běžný účet.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Úplně jiná dlažba

Když se nějaká věc tváří jako pravá, ale ve skutečnosti má do originálu daleko, nazývá se kýčem. V případě cesty s betonovým povrchem, která vypadá jako z přírodního kamene uvedené tvrzení neplatí. Beton je materiál mnoha tvarů,barev a struktur.

Detail DISKUTOVAT (6 příspěvků)

Zámková dlažba krok za krokem

Pokládku zámkové dlažby je vhodné provádět za příznivých klimatických podmínek, nejlépe v suchých letních měsících. Kvalita dlažby totiž závisí nejen na pečlivé přípravě, ale rovněž na kvalitě spárování, které se musí provádět za sucha.

Betonová zámková dlažba se používá pro dláždění pěších cest, vjezdů a parkovacích ploch pro automobily. Vyrábí se z vibrolisovaného betonu různých tvarů v přírodní šedé barvě a v mnoha barevných odstínech. Příprava podloží a podkladních vrstev jsou nejdůležitějším předpokladem správného položení zámkové dlažby, protože na nich závisí životnost, účelnost i estetika celého díla. Jak postupovat, aby dlažba vydržela a mohli se pyšnit perfektním provedením?

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Pracujeme s umělým kamenem

Umělý kámen se hodí téměř všude, od kuchyňských pracovních desek, přes obložení soklů a fasád až po schodiště, ploty a dláždění cest. Univerzální využití umělého kamene má však svá specifika, která se od práce s přírodním kamenem výrazně liší. Pokládka dlažby, obkladů nebo vyzdění podesty zpravidla vyžadují buď penetraci, speciální spárovací hmoty a přesnou technologii, což laik zvládá jen s obtížemi a výsledek nemusí být právě nejlepší. Co takhle zkusit jinou techniku, snadnou a rychlou?

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Deka u bazénu, aneb decking okolo domu

Trávení volného času venku na terase, zahradě či u bazénu je nejlepší relaxací jak si odpočinout po náročném pracovním tempu uplynulého dne nebo týdne. Ležení na trávě už dávno není považováno za žádoucí, vzhledem ke klíšťatům a ničení trávníku. Moderní jsou dřevěné terasy a venkovní podlahy, zahrnuté pod společný a výstižný název – decking.

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Vytvořilo Anawe