Koberce

Čistě a voňavě: Vybíráme vysavač na mokré čištění

 

Vybrat vysavač na mokré čištění nemusí být věda, protože parametry máme jasné. Kvalitu, čistotu práce a cenu. Máme pro vás německou kvalitu CleanMaxxu TR-3365, která odpovídá všem požadavkům. Víme, že koberce nejlépe vyčistí jemná síla vody, šamponu a kartáčů. Výsledkem je načechraný, vyčištěný koberec s oživenou barvou.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Kvalitní koberce rozehrají váš interiér

 

Také se vám již někdy stalo, že jste přišli na návštěvu k přátelům nebo rodině a byli jste nadšeni z koberce, který jste měli možnost vidět v obývacím pokoji? Anebo na chodbě či v dětském pokoji, kde se pak děti s přispěním koberce rády a příjemně hrály? Koberce jsou totiž vybavením, které dovede velmi pozměnit ráz místnosti, ale také potěší oko i chodila na dotek.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Výběr koberce

14.5.2009Výběr koberce

V oblasti podlahových krytin ustupují klasické celoplošné koberce do pozadí a uvolňují místo materiálům, které jsou více in. Přesto má ale jejich využití v interiérech své opodstatnění. Jak tedy zvolit ten správný – jakými radami se řídit při výběru koberce a jeho pokládce?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pod nohama jako na mechu

Koberec. I v éře plovoucích podlah si udržuje svoji neotřesitelnou pozici, ať už se jedná o klasický koberec, kovral, perský koberec, běhoun či jekor, pořád je v kurzu a zkrášluje spoustu domácností. Že jste na něj přesto po poznání plovoucí podlahy zanevřeli? Zkuste mu dát ještě šanci.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe