Koberce

Čistě a voňavě: Vybíráme vysavač na mokré čištění

Čistě a voňavě: Vybíráme vysavač na mokré čištění

 

Vybrat vysavač na mokré čištění nemusí být věda, protože parametry máme jasné. Kvalitu, čistotu práce a cenu. Máme pro vás německou kvalitu CleanMaxxu TR-3365, která odpovídá všem požadavkům. Víme, že koberce nejlépe vyčistí jemná síla vody, šamponu a kartáčů. Výsledkem je načechraný, vyčištěný koberec s oživenou barvou.

 

Tento přístroj využijete pro běžný úklid po zátěžových situacích, po sezóně, nebo jen tak, když budete cítit, že těch drobků, chlupů a různých nehod už váš koberec zažil až až. A jednoho dne vždycky dojde s kobercem trpělivost… a nastupuje přemýšlení, co s tím, protože běžný vysavač už bývá na zašlapané, zatížené koberce nebo odolné skvrny opravdu krátký.

Už si nemusíte půjčovat drahé přístroje, těžké a neskladné. A zase je vracet zpět.

Je čas na CleanMaxx! S tím vším si poradí a vaší domácnosti i nervům notně uleví. To vše se snadným ovládáním, čistou manipulací i se špinavou vodou, výborným výkonem a za cenu průměrného lepšího vysavače nebo dvou půjčení průměrného

Pomocník do domácnosti rozhodně nebude jen tak ležet ladem, protože ho využijete i na jiné vodorovné čalouněné povrchy, sedáky, matrace a další mokrou cestou čistitelné povrchy. A vydrží vám skutečně dlouho, kvalitu má skvělou a léty osvědčenou. Navíc vám ještě zaručujeme nejen běžnou záruku, ale také na požádání podporu, radu a všechny náhradní díly. Není třeba mít vůbec žádné starosti.

 

Jak pracuje CleanMaxx TR-3365? Čistě, jednoduše a voňavě

Čistící přístroj má nádherný design, průhledné plasty jsou křišťálově čisté a po praktické stránce poskytují plnou kontrolu nad tím, co se v čističi a jeho nádobkách v danou chvíli děje. Pracuje čistě, jemnou, ale účinnou mechanickou silou, s pomocí dobrého šamponu, který pomáhá špínu rozpouštět a vytahovat do nádobky se špinavou vodou. Nezanedbatelný je i silný a kvalitní tah vysavače, který vodu vysává z povrchu ihned poté, co kartáče koberec načechrají a přivedou čistící přípravky do každého zákoutí. A výsledkem je suchý, vyčištěný a překrásný koberec. Je jako nový.

 

Další výhody CleanMaxxu:

  • Čistič je lehký a dobře se s ním manipuluje
  • Má dlouhou přívodní šňůru
  • Náhradní šampony běžně koupíte v obchodě
  • Návod v češtině
  • Funkce vysávání, která zanechává koberec téměř suchý

 

Drak i na čalounění

Nemusíte se zdaleka omezovat jenom na koberce. Čistič koberců CleanMaxx si skvěle poradí i s čištěním dalších vodorovných čalouněných ploch, sedací plochy gaučů, matrace, čalouněné židle nebo podsedáky po letní sezóně můžete snadno vyčistit mokrou cestou. Stačí chvilka na vyschnutí zbytkové vlhkosti a je hotovo.

Skvělý, hezký a výkonný čistič koberců a čalounění za cenu dvou půjčení profi přístroje? Paráda!

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe