Koberce

Kvalitní koberce rozehrají váš interiér

Kvalitní koberce rozehrají váš interiér

 

Také se vám již někdy stalo, že jste přišli na návštěvu k přátelům nebo rodině a byli jste nadšeni z koberce, který jste měli možnost vidět v obývacím pokoji? Anebo na chodbě či v dětském pokoji, kde se pak děti s přispěním koberce rády a příjemně hrály? Koberce jsou totiž vybavením, které dovede velmi pozměnit ráz místnosti, ale také potěší oko i chodila na dotek.

 

Jaké koberce vybírat?

Nemusíte sahat hned po celoplošných kobercích. Ty se hodí např. do dětských pokojů, kde děti využívají k hraní celou plochu pokoje. I jim však můžete pokojík ozvláštnit ať už přes dětský plyšový koberec umístěný na plovoucí podlahu či lino, nebo na celistvý, jednobarevný koberec.

Děti mají rády měkké koberce, po nichž se rádi plazí, chodí po čtyřech, často si na zem lehnou… Vhodné je pořídit menším dětem kusové plyšové koberce s obrázky. Krásné jsou např. sovičky, které si oblíbily kluci i holky. Díky nim se na koberci budou hrát raději, sovičky budou jejich společnice při hře a pokojík bude díky barevnému koberce krásně oživen.

Moderní jsou kusové koberce s delším vlasem. Jsou, jak již bylo zmíněno měkké, hebounké, a i když jsou jednobarevné, díky mnoha způsobům uchycení sametových nitek koberce na světle vypadají, jako by měly různé odstíny.

Vybírat můžete z mnoha barev od šedé, stříbrné přes růžovou až po zelenou. I rozměrově jistě najdete takový, jaký potřebujete. Vybírat můžete ze čtyřech variant od rozměrů 170 cm x 120 cm až po velikost 260 cm x 180 cm.

Máte-li rádi geometrické tvary, které dodají moderní vzhled každému obývacímu pokoji i chodbě, mohly by se vám líbit koberce s geometrickými obrazci. Jsou netradiční a máte-li rádi neotřelý styl, jistě vás zaujmou.

Letošní novou kolekcí je ta s názvem 4D. 4D označení nese naprosto právem, koberce jsou jemné, avšak opticky působí díky tisku, jakoby byly kovové, složené z kovových plátů a podobně. Zaujmou jak svým vhledem, tak jemností na dotek. Co se týče údržby, stačí je vyklepat a zbavit vlasů, zvířecích chlupů a podobně

 

Nakupujte na jednom místě

Kromě krásných koberců najdete na stránkách dekorace.cz i přikrývky, polštáře, luxusní přehozy, závěsy, provázkové záclony, žaluzie, rolety a další kvalitní bytový textil. Prohlédněte si jejich nabídku a vyberte si doplňky do domácnosti, které ji povznesou a dodají jí nový, moderní, a přitom útulný ráz.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe