Venkovní podlahy

Spořicí účty

Spořicí účty

Tak nějak pravidlem se pomalu stává, že máme-li běžný účet, většinou si k němu zakládáme i spořicí účet. Někdo jej má u stejné banky, u jaké vlastní běžný účet, někdo si jej kvůli lepším podmínkám uzavřel u některé jiné z bank. Je však důležité říct, že ne všechny bankovní společnosti umožňují založení spořicího účtu, aniž byste u ní měli běžný účet.

 

Srovnejte si spořicí účty

Nejlepším způsobem, jak si uzavřít co nejvýhodnější spořicí účty, je provést jejich srovnání. Během chvíle se tak dozvíte, které spořicí účty 2021 stojí za zváženou. Je však pravdou, že se v tomto špatném ekonomickém období uchýlila spousta bank ke snížení úrokové sazby, o kterou nám jde při úsporách především. Přirozeně, měli bychom se dívat i na další podmínky spořicího účtu.

Kde nám pomohou vybrat?

Existuje několik webových stránek, na kterých si můžeme provést spořicí účty srovnání. Kupříkladu webové stránky usetreno.cz. Pomohou vám najít spořicí účet s dobrým úrokem i výhodnými podmínkami. Už pomohli více než 368 000 zájemcům. Najít nej spořicí účet vám zabere ani ne dvě minuty, všechny od mnoha bank na jednom místě. Stačí použít kalkulačku spořicích účtů. 

Jednoduché a přehledné vyplnění údajů do kalkulačky

Právě kalkulačka spořicích účtů od usetreno.cz vám pomůže vybrat nejvýhodnější spořicí účet, díky němuž na úsporách nejvíc získáte. Budete muset vyplnit jen pár údajů, a to počáteční vklad, měsíční vklad, jak dlouho chcete spořit a váš e-mail. Hned poté můžete srovnat produkty jednotlivých bank. Nakonec dokončíte výběr a je hotovo.

Chcete-li své úspory co nejvíc zúročit, využijte kalkulačku spořicích účtů online. Stejně tak si můžete na webu usetreno.cz projít časté dotazy klientů, které vám k těmto účtům lecco zodpoví. Jestli budete chtít s čímkoli poradit či zodpovědět dotaz, můžete se obrátit na odborník telefonicky v pracovní dny od 9 – 17 hodin nebo na e-mailu mamdotaz@usetreno.cz.

Získejte výhodný spořicí účet co nejdříve a nepřicházejte zbytečně o peníze, které by vám mohly patřit.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe