Podlahy

Podlahy, které vyplní vaše požadavky? Objevte přednosti vinylových podlah předních světových výrobců

 

Pokud se rozhodujete, jakou podlahovou krytinu do svého interiéru zvolit, možná vám pomůže skutečnost, že vinylové podlahy v současné době patří mezi jedny z neoblíbenějších krytin na trhu. Důvodů je hned několik.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

vytapeni

Podlahové vytápění už dávno nepatří k žádným převratným novinkám a stalo se nedílnou součástí mnoha novostaveb i rekonstruovaných objektů. Není divu, ukázalo se, že má mnoho předností.

Detail DISKUTOVAT (5 příspěvků)

Zámková dlažba krok za krokem

Pokládku zámkové dlažby je vhodné provádět za příznivých klimatických podmínek, nejlépe v suchých letních měsících. Kvalita dlažby totiž závisí nejen na pečlivé přípravě, ale rovněž na kvalitě spárování, které se musí provádět za sucha.

Betonová zámková dlažba se používá pro dláždění pěších cest, vjezdů a parkovacích ploch pro automobily. Vyrábí se z vibrolisovaného betonu různých tvarů v přírodní šedé barvě a v mnoha barevných odstínech. Příprava podloží a podkladních vrstev jsou nejdůležitějším předpokladem správného položení zámkové dlažby, protože na nich závisí životnost, účelnost i estetika celého díla. Jak postupovat, aby dlažba vydržela a mohli se pyšnit perfektním provedením?

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

plovouci2

Mít na hlavou hlučnou partaj nebo rodinu s kupou neposedných dětí nechá v klidu je ty, kdo mají odhlučněný byt. Dokonalá zvuková separace stropů i podlah, tedy akustická izolace, je totiž důležitá stejně jako izolace tepelná .

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Pod nohama jako na mechu

Koberec. I v éře plovoucích podlah si udržuje svoji neotřesitelnou pozici, ať už se jedná o klasický koberec, kovral, perský koberec, běhoun či jekor, pořád je v kurzu a zkrášluje spoustu domácností. Že jste na něj přesto po poznání plovoucí podlahy zanevřeli? Zkuste mu dát ještě šanci.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Péče o dřevěnou podlahu a typy povrchové úpravy

Dřevěná podlaha nám bude sloužit k naší spokojenosti, pokud jí poskytneme náležitou péči a vytvoříme jí vhodné podmínky. Kromě toho, jaké prostředí je pro dřevo ideální, si povíme něco i o tom, jak se o podlahu průběžně starat. Přiblížíme si také základní typy povrchové úpravy: lakování a voskování.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe