Podlahy

Podlahy, které vyplní vaše požadavky? Objevte přednosti vinylových podlah předních světových výrobců

Podlahy, které vyplní vaše požadavky? Objevte přednosti vinylových podlah předních světových výrobců

 

Pokud se rozhodujete, jakou podlahovou krytinu do svého interiéru zvolit, možná vám pomůže skutečnost, že vinylové podlahy v současné době patří mezi jedny z neoblíbenějších krytin na trhu. Důvodů je hned několik.

 

 

Vinylové podlahy nabízí nepřeberné množství dekorů, včetně těch, co dokonale imitují přírodní materiály. Není to však jen o vzhledu, vinylové podlahy, které můžete najít také na stránkách společnosti Plancher, v sobě ukrývají mnohem více. Pojďme se podívat, na co se s podlahami z vinylu můžete těšit.

 

Přednosti vinylových podlahových krytin

Začali jsme vzhledem a můžeme pokračovat u povrchu, který je příjemný a teplý na dotek. Vinylové podlahy jsou skvělou volbou pro alergiky a nesáhnete s nimi vedle i v případě, že plánujete podlahové vytápění. Tento typ podlahové krytiny je vysoce odolný proti vlhkosti i mechanickému poškození a také vysoce chemicky odolný. Velkou předností je dále velmi snadná a levná údržba i jednoduchá opravitelnost poškozené části podlahy.

Typy podlah z vinylu

Vinylové podlahy můžeme rozdělit na homogenní (jednovrstvé) a heterogenní (vícevrstvé), kromě tohoto dělení rozlišujeme vinylové dílce a vinylové role. Vinylové podlahové krytiny se dělí také podle způsobu pokládky, pak mluvíme o klasických lepených vinylových dílcích, samolepících dílcích, volně položitelných dílcích a plovoucích vinylových podlahách (zámkové, click).

 

Plancher, vinylové podlahy pro váš interiér

Na stránkách společnosti Plancher, která se zaměřuje na pokládku a nabídku podlahových krytin již více než 12 let, najdete širokou nabídku kvalitních vinylových podlah, které určí ráz vašeho interiéru. Vybírat můžete ze širokého portfolia předních světových značek, mezi které patří například značky Fatra, Moduleo, Gerflor a Project Floors.

Fatra

plancher Fatra

Česká společnost Fatra, a.s. je tradičním výrobcem kvalitních vinylových podlahových krytin. Nabízí podlahy v rolích i čtvercích, lepené vinylové podlahy i vinylové podlahy plovoucí.

Moduleo

Moduleo

Belgická společnost Moduleo nabízí vinylové podlahy, které se dají nazvat podlahami nové generace. Dokonale imitují kouzlo dřevěných podlah a přináší akustický komfort.

Gerflor

Gerflor

Společnost Gerflor patří mezi světovou špičku v oblasti nabídky podlahových krytin. Na českém trhu působí již déle než 20 let. Zakládá si na propojení designu, inovací i ekologie, proto také vyrábí 100% recyklovatelné výrobky.

Project Floors

Project floor

Novozélandská společnost Project Floors spojuje dlouholeté znalosti a zkušenosti a nabízí kvalitní vinylové podlahy v klasickém i moderním vzhledu.

 

Už máte vybranou vinylovou podlahu, která vás uchvátila na první pohled? Že ne? Navštivte stránky společnosti Plancher.

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe