Dřevěné a přírodní podlahy

Pojištění domácnosti online

Pojištění domácnosti online

Mít pojištění domácnosti představuje pro mnoho lidí pocit jistoty. Právě díky němu se nám dostane pomoci v případě, že se setkáme s nehodou, neštěstím, které postihne naši domácnost.

Víte, jaký je rozdíl mezi pojištěním domácnosti a nemovitosti? Co vše se do něj zahrnuje, a s čím naopak nemáte počítat? Pojďme si to vysvětlit.

 

Rozdíl mezi pojištěním domácnosti a pojištěním nemovitosti

Spousta z nás neví, jaký je rozdíl mezi pojištěním domácnosti a pojištěním nemovitosti. U prvního zmíněného je pojištěno vše, co je obsahem domácnosti. Tedy nábytek, elektrické spotřebiče, cennosti, také peníze, jednoduše všechno, co by z domu či bytu vypadlo ven, kdybyste s ním pomyslně zatřepali. Naopak u pojištění nemovitosti je pojištěn dům či byt jako takový a pozemek. Pojištěny jsou zdi, střecha, okna, radiátory, vše to, co zůstane domem, když z něj pomyslně vyklepete obsah.

Proti čemu budete pojištěni?

Uzavřete-li pojištění domácnosti, budete pojištěni pro případ živlů – požár, pád stromu, tíha sněhu, úder blesku a blesk, vichřice, zemětřesení, vodovodní škody, sesuv půdy a další. Také pro případ odcizení – krádež, vloupání a vandalismu a také pro případ povodně – povodně i záplavy.

Naopak pojištěni nebudete proti škodám na nemovitosti a škodách na majetku. To řeší pojištění nemovitosti.

Uzavřete si pojištění domácnosti online

Díky internetu si můžete uzavřít pojištění domácnosti online. Je to jednoduché, vše vám spočítá pojištění domácnosti kalkulačka. Do ní vyplníte pár základních informací a ihned si srovnáte jednotlivé nabídky. Uvedete údaje pro kalkulaci, dojde ke srovnání pojištění, následuje výběr varianty, doplnění údajů o klientovi a rekapitulace. Nejde o žádné záludné údaje, hravě si s nimi poradíte.

V případě, že by vám cokoli nebylo jasné, nebo jste se chtěli o výběru poradit, jsou vám k dispozici odborníci z top-pojisteni.cz. V pracovní dny a pracovní době je k dispozici chat i porada na telefonu 222 100 200. Kdykoli je vám pak k dispozici e-mail info@top-pojisteni.cz.

Mít pojištěnou domácnost i nemovitost znamená žít v klidu bez stresu, že v případě neštěstí o vše přijdete. Je důležité, aby bylo sjednáno s dostatečným krytím podle ceny vaší domácnosti či domu.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe