Dřevěné a přírodní podlahy

Cena elektřiny 2021

Také patříte k těm, kdo každoročně očekávají, jak se zachovají plynárny a elektrárny, a o kolik vzrostou či poklesnou cen za energie?

Aktuální vývoj na trhu se vždy odrazí na našich fakturách za plyn či elektřinu. My však můžeme udělat maximum pro to, abychom platili co nejméně.

 

Hlídejte si jednotlivé dodavatele

Samozřejmě „hlídejte“ je myšleno obrazně. Jde o to, že zajímá-li nás cena elektřiny a cena plynu, můžeme si kdykoli během roku na internetu spočítat, jakou cenu by nám za danou energii naúčtoval jiný dodavatel. Je to naprosto jednoduché, zvládne to mladík i dědeček a stačí vám k tomu pár minut času.

Kupříkladu na webových stránkách usetreno.cz najdete praktickou kalkulačku elektřiny i plynu. Spočítáte si možnou úsporu za energie, přičemž je počítáno s aktuálními cenami pro rok 2021. Uvedete, zda znáte přesnou spotřebu elektřiny, jak je velká vaše nemovitost, k čemu využíváte elektřinu prvořadě, z jakého jste kraje, kdo je váš dodavatel a jaký produkt máte uzavřen (pokud ho znáte), a nakonec vaše telefonní číslo a e-mailovou adresu. U kalkulačky plynu je to obdobné. Pak už stačí jen podívat se na srovnání a vyberete-li si, dokončit výběr. Cena plynu či elektřiny pro vás může být rázem mnohem nižší.

Nahlédněte do ceníků

Na webových stránkách najdete také ceník elektřiny i ceník plynu. Jde však o to, že v ceníku nenajdete kompletní informace, cena není celková. Je zde uvedena jen cena za dodávku elektřiny nebo plynu, ale chybí cena za poplatky za distribuci. Celkovou částku zjistíme právě díky srovnání v kalkulačce.

Srovnání cen elektřiny a plynu na webových stránkách usetreno.cz je zcela zdarma a k ničemu vás nezavazuje, pokud nebudete chtít. Avšak jestli se pro nového dodavatele rozhodnete, odborníci zde vám rádi připraví nové smlouvy, zařídí výpovědi i další formality. K ruce jsou vám po celou dobu specialisté na chatu, telefonu (v pracovní dny) či e-mailu, kteří vám s čímkoli poradí. 

Neváhejte a porovnejte si ceny za energie v online kalkulačce už nyní. Můžete začít šetřit co nevidět, a ušetřené peníze investovat do svých koníčků, rodiny nebo třeba domu.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
Všechny položky jou povinné

Provozovatel nenese odpovědnost za příspěvky diskutujících a nevyjadřují názory provozovatele.
Vytvořilo Anawe